Zahradnictví Hnojice
loading...
Svatby

Svatební aranžmá

Kytky pro nevěstu, maminku a družičky, korsáže a myrty, výzdoby sálu a jiné
Svatba

Svatební kytky a aranžmá

Každá svatba je jiná, a tak i květiny na svatbu. Můžeme zajistit kompletní svatební květinovou dekoraci. Od myrty, korsáže a kytky do klopy pro ženicha, svědky a účastníky svatby, přes výzdobu kostela nebo obřadního sálu, až po svatební aranžmá na stůl a svatební výzdobu sálu se slavobránou. Pro cenu svatební květinové výzdoby nás prosím kontaktujte.

Co říkají naši klienti

Darovat radost květinami mě nepřestane bavit v žádném věku, obzvlášť když v sobě nesou příběh a vím odkud pochází. Jsem vděčná, že mám možnost volby rodinného zahradnictví Hnojice, kde vždy najdu vřelý přístup a podporu pro naplnění mých nápadů.

- Adéla Szturc

"Zahradnictví v Hnojicích je příjemná rodinná firma, plná dobrých lidí, kterým záleží na květinách a na lidech, které dělají veselejšími."

- Michael Dojčár

Spoluprace se zahradnictvim byla perfektni, ocenuju jak krasnou kyticku, tak flexibilni a rychlou domluvu a moznost napsani vlastniho venovani. Objednavala jsem az na posledni chvili a kytka byla dorucena na Den matek. Dekuji za ochotu a spolehlivost! 🙂

- Lucie Fráňová

Dobrý den, objednávala jsem konvalinky pro svou maminku ke dni matek. Kytička je krásná, konvalinky jsou pořád pevné a drží hlavičky nahoře, vůbec zatím nevadnou. Tak snad mamince budou dělat radost co nejdéle, děkujeme! (Jen ta vůně je opravdu hodně silná, občas si musíme dát pauzu a dáváme je na balkon, ale věřím, že opravdový milovník konvalinkové vůně by i tohle velmi ocenil).

- Bára Řezáčová

Chcete se stavit osobně?

Navštivte naše zahradnictví

Nemáme pevnou otevírací dobu, proto přijímáme osobní schůzky po předchozí domluvě. Zavolejte nám a domluvíme se.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

VIEW
CLOSE